Anasayfa

Çift açılır Plise Sineklik Sistemleri

Yepyeni Bir Sineklik Sistemi ! Pileli Sineklik Sineklik Sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getiren Pileli (Plise) Sineklik Sistemi, sorunsuzdur ve birçok alternatif çözümü bünyesinde barındırmasıyla diğer sistemlerden çok daha üstündür..

çift kanat çift açılır pliseli katlamalı sineklik pileli pliseli katlamalı perde PİLELİ SİNEKLİK STOR Sineklik PİLELİ Sineklik SÜRME Sineklik MENTEŞELİ Sineklik SABİT Sineklik Sinek Kapanı Ürün Özellikleri Ürün Resimleri Renk Kartelası Uygulama Örnekleri Ürün Özellikleri Kapı Sistemleri Projenize uygun renk alternatifleri ile şık görünüm sağlar.

Yepyeni Bir Sineklik Sistemi ! Pileli Sineklik Sineklik Sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getiren Pileli (Plise) Sineklik Sistemi, sorunsuzdur ve birçok alternatif çözümü bünyesinde barındırmasıyla diğer sistemlerden çok daha üstündür. Sistemin Üstün ve Yenilikçi Özellikleri; - PVC, Ahşap, Alüminyum vb. her türlü doğramada; Menteşeli, Sürme, Wolksagen Sürme, Hebeschiebe Kapı ve Pencere sistemlerine uygulanabilir, - Hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir, - Kapılarda Genişlik olarak 400 cm. ve yükseklik olarak 260 cm. yüksekliğe kadar uygulanabilen ve görünümü en az etkileyen ALTERNATİFSİZ TEK SİSTEMDİR, - Pliseli tüller rüzgarlı havalarda çalıştığı kanaldan ÇIKMAZ! - Menteşeli Kapıların evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir, - Stor Kapı sineklikleri gibi tülü toplayan sert yay mekanizması bulunmaması ve istenildiği zaman istenildiği yerde bırakılması sayesinde rahat kullanım imkanı sağlar, Stor Sinekliğin sorunsuz alternatifidir, - Bu sistemde kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz. Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği bir sistemdir. Stor Kapı Sinekliğinde ise kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini, mekanizmanın yaylı olarak geriye toplanmasından dolayı tam orta ağırlık merkezinden tutmak gerekmektedir. Belirtilen şekilde tutulmadığında profil dengesiz şekilde geriye gittiğinden dolayı kanaldan çıkmaktadır. - Hareketli orta kayıtlı sistemli pencere ve kapılar için en uygun sistemdir.Doğramanın kasasının tamamına uygulanan sistem, hareketli orta kayıtlı sabit pencere ve kapı açıldığında ortada sabit bir dikme ve kayıt olmadığından dolayı görüntü kaybına ve manzaranın engellenmesine izin vermez. - 2,7 x 3 cm. kutu profili ile pencerenizin estetik yapısını bozmayan şık bir tasarıma sahiptir, - Her türlü iklim koşuluna dayanıklı tüller kışın bile ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar, - Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini farkettirir, - Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen TEK SİSTEMDİR, - Köşelerindeki plastik takozlarından 4 vida ile pratik şekilde montajı yapılmaktadır, - Tek Yöne ve Ortadan İkiye açılabilir şekilde üretilebilir, - Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ( RAL renkleri ve Meşe-Ceviz-Maun Ahşap desenli folyo kaplama renkler ) ile en uygun görünümü sağlar, - Demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar, - Lüks görünümü ile mekanınıza zenginlik katar.

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.